Aktualności

Aktualności

Wspieramy młodych sportowców!

19.12.2018

Staramy się wspierać nie tylko siatkówkę, ale również inicjatywy, które potrafią złapać nas za serce. Taką jest młoda szermierka klubu “Zagłębie”. Sukcesy, które odnoszą dzieci sprawiają, że z dumą i nadzieją patrzymy na tych młodych sportowców, wierząc, że kolejne lata przyniosą im zwycięstwa w wyższych kategoriach wiekowych reprezentując kraj.

Towarzystwu Miłośników Szermierki “Zagłębie” życzymy dalszego zapału do pracy, a podopiecznym wielu sukcesów:

 

 

 

 

BUDMA 2018 dziękujemy!

15.02.2018

Dziękujemy za obecność na naszym stoisku podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA 2018. Zainteresowanie stoiskiem Leon przerosło nasze oczekiwania. Mamy nadzieję, że każdy gość opuścił je z dużą dawką wiedzy na temat naszych produktów, co zaowocuje dalszą współpracą.

Poniżej krótka fotorelacja z wydarzenia, a my zapraszamy do kontaktu z nami:

 

 

BUDMA 2018

Serdecznie zapraszamy na stoisko firmy Leon Witas Sp. J. podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury Budma 2018. Będzie nam niezmiernie miło gościć Państwa w dniach 30.01.2018 – 2.02.2018 w pawilonie 3A, stoisko 51.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z nami: info@leon.eu lub z dedykowanym Państwu Przedstawicielem handlowym (dane kontaktowe w zakładce Kontakt).