CAD

BAZA DANYCH LEONCAD:

Projekty z zastosowaniem rozwiązań marki Leon w każdym przypadku są unikalne. Stosowanie nietypowych rozwiązań, design oraz koncentracja na spełnieniu oczekiwań klienta sprawiają, że nasze ościeżnice niewidoczne, drzwi chowane w ścianę oraz systemy naścienne spełniają wysokie wymagania. Dlatego też współpraca z architektami jest dla nas bardzo istotna. Nadążając za najnowszymi trendami w projektowaniu systemów aluminiowych chcemy współpracować bezpośrednio z tymi, którzy wdrażają je w swoje projekty. Dlatego też stworzyliśmy bazę, z której po rejestracji każdy może pobrać niezbędne do pracy materiały – od kart technicznych po modele 3d. Mamy nadzieję, iż taki zbiór pomoże w pracy z naszymi systemami.

Wszystkie materiały dla architektów dostępne są po zalogowaniu do systemu. Po zalogowaniu, prosimy o przejście na stronę danego produktu, aby pobrać pliki.

REALIZACJE:

Wybrane przykłady realizacji z pracowniami architektonicznymi: 

DLACZEGO WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ: 

  1. Jesteśmy polską firmą z nowoczesnym parkiem maszynowym zlokalizowanym w Będzinie.
  2. W swoim portfolio posiadamy szeroki wachlarz produktów (drzwi ukryte, drzwi z ościeżnicą widoczną, systemy przesuwne, listwy cokołowe, etc.).
  3. Oferujemy możliwość wykończenia skrzydeł drzwiowych m.in. kolorami z palety RAL, tapetą, fornirem naturalnym, laminatem.
  4. Tworzymy dla Państwa produkt “szyty na miarę”, gdzie granice możliwości wyznacza wyobraźnia projektanta lub klienta, ale w ofercie posiadamy również gotowe rozwiązania, które powstały przy współpracy naszych konstruktorów z architektami (System Complete).
  5. Jesteśmy z Państwem na każdym etapie od wyboru produktu, z jakim będziemy pracować, po dobór kolorystyki i wykończeń, akcesoriów, aż po montaż.

KONTAKT:

Zrealizuj swój najbardziej śmiały projekt z firmą Leon. Aby nawiązać współpracę z nami zapraszamy do kontaktu z dedykowanymi opiekunami z danego regionu: