Montażyści

Montażyści

Montażyści

Instrukcje pdf dostępne z pozycji produktu.

FILMY MONTAŻOWE:

Ościeżnica licująca Sara Z

Sara Z to innowacyjne rozwiązanie o wysokim standardzie. Stworzone dla klientów ceniących wygodę, prostotę i estetykę wnętrza. Powstała z zastosowania najlepszej jakości materiałów, dających poczucie niezawodności i pewności wyboru.

Sara Z daje możliwość zlicowania ościeżnicy opaskowej ze ścianą w niewidoczny dla oka sposób. Niepowtarzalność tego rozwiązania otwiera szeroki wachlarz możliwości zastosowania go przez projektantów wnętrz.

Ościeżnica niewidoczna Sara Complete

Ościeżnica Sara Complete to proste i minimalistyczne w formie rozwiązanie, które gwarantuje uzyskanie modernistycznego i surowego wnętrza. Ościeżnica jest wykonana z wysokiej jakości aluminium, co w połączeniu ze sztywną konstrukcją gwarantuje jej trwałość i niezawodność w użytkowaniu.

System ościeżnicy niewidocznej Sara to innowacyjność i świeżość aranżowanej powierzchni, po którą często sięgają projektanci wnętrz. Na pewno spełni oczekiwania zwolenników rozwiązań minimalistycznych.

Ościeżnica blokowa Carla

Aluminiowa anodowana ościeżnica blokowa Carla to nowoczesne rozwiązanie dla klientów, którzy od projektowanych wnętrz oczekują nie tylko funkcjonalności, ale również nieograniczonych możliwości aranżacji.

Smukła i stabilna ościeżnica aluminiowa Carla wykonana jest z dużą precyzją z aluminiowych profili o anodowanej powierzchni. Posiada różne wersje wykończenia. Opcjonalnie profile ościeżnicy mogą być lakierowane proszkowo na kolory z palety RAL. Wszystko to sprawia, że ościeżnica blokowa Carla idealnie wpasowuje się w charakter wnętrza.