GREEN DOOR

Leon jest polskim producentem drzwi ukrytych, systemów przesuwnych naściennych oraz drzwi chowanych w ścianę. Swoje portfolio wzbogacamy od ponad 20 lat, oferując naszym klientom coraz to nowe rozwiązania, które znajdują zastosowanie nie tylko w domach i mieszkaniach prywatnych inwestorów, ale również w budynkach użyteczności publicznej. Na stałe współpracujemy z architektami i designerami, którzy dbają o właściwy i zgodny z trendami w architekturze wnętrz dobór wykończeń naszych drzwi.

GREEN DOOR ALU '40
GREEN DOOR '50
GREEN DOOR' 40

GŁÓWNE ZAŁOŻENIA GREEN DOOR:

FORMALDEHYD

NISKA EMISJA FORMALDEHYDÓW

Klasa E1 skrzydeł drzwiowych o obniżonej emisji formaldehydów. 

csr

CSR – SADZIMY DRZEWA

Zgodnie z zasadą Społecznej Odpowiedzialności Biznesu, wspierając działania proekologiczne zobowiązujemy się do posadzenia drzewa za każde zakupione u nas drzwi z linii Green Door.

alu

RECYKLING ALUMINIUM

Bazujemy na wysokiej jakości aluminium ekologicznym o niższym śladzie węglowym, które poddawane jest recyklingowi. 

bezpieczny dom

BEZPIECZNY DOM

Ograniczajmy w naszym otoczeniu związki szkodliwe, aby zmniejszyć lub całkowicie wyeliminować zagrożenie wynikające z ich obecności. Budujmy i urządzajmy domy w sposób świadomy. 

lakiery bio

LAKIERY BIO

Lakiery produkowane z poszanowaniem dla środowiska naturalnego, bez zawartości substancji ropopochodnych ze zredukowaną emisją dwutlenku węgla przy wykorzystaniu materiałów odnawialnych. 

opakowania

EKOLOGICZNE OPAKOWANIA

Ograniczenie ilości negatywnego oddziaływania na środowisko substancji stosowanych do produkcji opakowań oraz wytwarzanych odpadów opakowaniowych. Opakowania zaprojektowane są w sposób pozwalający na ich wilelokrotny użytek i późniejszy recykling. 

POZNAJ KATALOG DRZWI GREEN DOOR:

REGIONALNI KIEROWNICY SPRZEDAŻY