LEON PREMIUM

Leon Premium stanowi najmłodszą grupę produktów w portfolio firmy, gdzie najważniejszą rolę pełni szeroka gama wykończeń zarówno elementów aluminiowych, jak i skrzydeł czy okuć. Inspiracją do wyodrębnienia produktów Premium była konieczność zapewnienia klientom kompleksowej oferty, najwyższej jakości materiałów oraz koncepcji aranżacji wnętrza z wykorzystaniem najlepszych drzwi, które poza swoją funkcjonalnością stanowią element dekoracyjny. W portfolio Leon Premium znalazły się:
– ościeżnice ukryte
– systemy przesuwne naścienne
– listwy cokołowe.
Systemy drzwiowe są szyte na miarę i ich wymiary są każdorazowo dostosowywane do indywidualnego zamówienia (max szer. 1340 mm i wys. 3000 mm w zależności od systemu). W standardzie elementy aluminiowe są piaskowane i anodowane na srebrno. Istnieje również możliwość zastosowania anody w kolorze brązowym, oliwkowym, czarnym i szampańskim, a także lakierowanie w wybranym kolorze z palety RAL.
Skrzydło, w zależności od wypełnienia (plaster miodu, płyta wiórowo-otworowa, płyta pełna lub płyta stolarska) może być wykończone lakierem RAL, fornirem, laminatem czy też lacobelem. Dodatkowo skrzydło może mieć zastosowane obrzeże.
Dobrane w systemach zawiasy pozwalają na użycie ich w użyteczności publicznej.

 

SARA OKŁADZINOWA PLUS
SARA 100
SARA 125
SARA DUO PLUS
SARA PRO PLUS
SARA PLUS NUOVO D
SARA PLUS NUOVO V
SARA VETRO
SPAZIO NASCOSTO
SPAZIO ARIA D
SPAZIO ARIA V
SPAZIO STRETTO
SPAZIO LARGO
LISTWA LC 01-04
LISTWA LC 05-06
LISTWA LC 07-08