LEON PRINTME

LEON PRINTME
Park maszynowy firmy Leon został wzbogacony o kolejne urządzenie, dzięki któremu możemy wprowadzić do oferty usługę spersonalizowania skrzydeł drzwiowych. Wielkoformatowa maszyna do wykonywania nadruków na skrzydłach jest innowacyjnym na skalę kraju rozwiązaniem i mamy nadzieję, iż spotka się z zainteresowaniem ze strony naszych klientów, którzy mogą korzystać z proponowanej przez nas bazy wzorów lub dostarczyć własne grafiki, zgodnie z naszymi wytycznymi do druku. 
Nadruk może być wykonany zarówno na skrzydłach szklanych, jak i drewnianych z oferty Leon, Leon Premium oraz TBL. 
 
Druk na skrzydłach drzwiowych jest niestosowanym dotychczas w branży drzwiowej rozwiązaniem. Możliwość personalizacji skrzydeł drzwiowych i dopasowania ich do pomieszczenia daje nieograniczone opcje aranżacji wnętrz. Pozwala na umieszczenia na skrzydle wzoru ze ściany, asymetrycznych kształtów, czy ulubionej postaci z bajki dziecka. 
Nadruk możliwy jest tylko na skrzydłach lakierowanych. 
 
LINIE PRINTME:
 
WZORY
ZNAKOWANIE
ABSTRAKCJE
POSTACI
PROJEKT WŁASNY

Możliwość naniesienia na skrzydło drzwiowe wybranego wzoru z proponowanych przez nas linii lub zgodnie z projektem własnym daje nieograniczone możliwości aranżacji drzwi. Do wyboru klient ma dwie opcje: pokrycie drzwi wzorem, który znajdzie się na ścianie lub delikatny akcent w postaci zadruku tylko drzwi. W drugim przypadku nie musimy bazować jedynie na dostępnych wzorach tapet, gdyż ograniczeniem jest wyobraźnia. 

Technologia zadruku skrzydeł PRINTME pozwala na wprowadzenie spójnej identyfikacji wizualnej pokoi biurowych, czy gabinetów lekarskich. Na skrzydle drzwiowym może znaleźć się nie tylko numeracja, ale również indywidualne treści dobrane przez zamawiającego. Dzięki temu, skrzydła zachowują gładką i równą powierzchnię, gdyż unikamy ich niszczenia przez naklejane tabliczki. 

Kształty geometryczne, florystyczne i retro zdominowały wystroje wnętrz, wypierając prostotę istonowane akcenty. Dodają one temperamentu, stanowiąc kontrast dla minimalistycznych pomieszczeń. Idealnym rozwiązaniem jest tu opcja zadruku skrzydeł drzwiowych technologią PRINTME kształtami abstrakcyjnymi, które stają się dzięki temu atrakcyjnym dodatkiem, nie przysłaniając charakteru wnętrza, a będąc jedynie subtelnym akcentem. 

Technologia PRINTME stwarza możliwość zadruku na skrzydle drzwiowym również postaci. Może to być zarówno delikatny rysunek, jak i zdjęcie pokrywające całą płaszczyznę skrzydła lub jej fragment. 

Ze względu na bardzo dobrą jakość zadruku PRINTME to idealne rozwiązanie dla młodego fana sportu, czy dziewczynki oczarowanej rysunkiem lub grafiką, które może mieć w swoim wymarzonym pokoju. 

ORIENTALNE
LINIE
NUMERACJA
OPIS
FLORAL
GEOMETRIC
RYSUNEK
ZDJĘCIE
PROJEKT WŁASNY
NATURA
OZNAKOWANIE
RETRO