COMPLETE BY LEON

W systemach Complete by Leon każde z rozwiązań jest zgodne z aktualnie obowiązującymi trendami w aranżacji wnętrz. Aluminiowe ościeżnice ukryte dostosowane są do skrzydeł o grubości 40, 42 i 50 mm.
System Complete’40 został zaprojektowany tak, aby w jednym pomieszczeniu, zachowując jego nowoczesny charakter, można było w sposób spójny zastosować jeden, dwa lub trzy systemy. To kompletne zestawy w standardowych wymiarach. W skład Complete’40 wchodzi aluminiowa ościeżnica niewidoczna, kaseta lub system przesuwny oraz skrzydło i opcjonalnie okucia renomowanych firm. Ościeżnica może być surowa, anodowana na srebrno lub lakierowana na biały mat, a blenda systemu przesuwnego – anodowana na srebrno lub lakierowana na biało. Skrzydło o grubości 40 mm, w zależności od wykończenia, może posiadać wypełnienie typu „plaster miodu” lub z płyty wiórowo-otworowej.
System Complete’42 to możliwość zamówienia drzwi na wymiar do maksymalnej wysokości skrzydła równej 2420 mm. W skład Complete’42 wchodzi aluminiowa ościeżnica ukryta ze skrzydłem i okuciami (klamka jako opcja). Ościeżnica może być surowa, anodowana na srebrno lub lakierowana w wybranym kolorze RAL. Skrzydło drzwiowe o grubości 42 mm, w zależności od wykończenia, może posiadać wypełnienie typu „plaster miodu” lub z płyty wiórowo-otworowej.
System Complete’50 daje możliwość wyboru wymiarów skrzydła do wysokości maksymalnej 2620 mm. W skład Complete’50 wchodzi aluminiowa ościeżnica ukryta wraz ze skrzydłem i okuciami (klamka opcjonalnie). Ościeżnica może być surowa, lakierowana w wybranym kolorze RAL lub anodowana na srebrno. Skrzydło o grubości 50 mm posiada wypełnienie z płyty wiórowo-otworowej. Akcesoria Complete to: klamka, pochwyt z naparstkiem, próg samoopadający lub podcięcie wentylacyjne – w zależności od rodzaju systemu.

COMPLETE SYSTEM’40

COMPLETE STANDARD'40
COMPLETE WHITE'40

COMPLETE SYSTEM’42

COMPLETE STANDARD'42
COMPLETE WHITE'42
COMPLETE COLOR'42

COMPLETE SYSTEM’50

COMPLETE STANDARD'50
COMPLETE WHITE'50
COMPLETE COLOR'50

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Przedstawicielami Handlowymi, którzy przedstawią ofertę systemów Complete by Leon:

KATALOG COMPLETE: