COMPLETE BY LEON

W systemach Complete by Leon każde z rozwiązań jest zgodne z aktualnie obowiązującymi trendami w aranżacji wnętrz. Ościeżnice ukryte dostosowane są do skrzydeł o grubości 40, 42 i 50 mm.
System Complete’40 został zaprojektowany tak, aby w jednym pomieszczeniu, zachowując jego nowoczesny charakter, można było w sposób spójny zastosować jeden, dwa lub trzy systemy. To kompletne zestawy w standardowych wymiarach. W skład Complete’40 wchodzi aluminiowa ościeżnica niewidoczna, kaseta lub system przesuwny oraz skrzydło i opcjonalnie okucia renomowanych firm. Ościeżnica może być surowa, anodowana na srebrno lub lakierowana na biało, a blenda systemu przesuwnego – anodowana na srebrno lub lakierowana na biało. Skrzydło o grubości 40 mm, w zależności od wykończenia, może posiadać wypełnienie typu „plaster miodu” lub z płyty wiórowo-otworowej.
System Complete PVC’40 to ościeżnica ukryta wykonana z tworzywa wraz ze skrzydłem z wypełnieniem „plastrem miodu”. Zarówno ościeżnica, jak i skrzydło mogą być surowe, przygotowane do malowania farbą ścienną lub w czterech kolorach do wyboru: biały, szary, antracyt, czarny. Dodatkowo ościeżnica bez względu na kolor może być malowana farbą ścienną.
System Complete’42 to możliwość zamówienia drzwi na wymiar do maksymalnej wysokości skrzydła równej 2420 mm. W skład Complete’42 wchodzi aluminiowa ościeżnica ukryta ze skrzydłem i okuciami (klamka jako opcja). Ościeżnica może być surowa, anodowana na srebrno lub lakierowana w wybranym kolorze RAL. Skrzydło drzwiowe o grubości 42 mm posiada wypełnienie z płyty wiórowo-otworowej.
System Complete’50 daje możliwość wyboru wymiarów skrzydła do wysokości maksymalnej 2620 mm. W skład Complete’50 wchodzi aluminiowa ościeżnica ukryta wraz ze skrzydłem i okuciami (klamka opcjonalnie). Ościeżnica może być surowa, lakierowana w wybranym kolorze RAL lub anodowana na srebrno. Skrzydło o grubości 50 mm posiada wypełnienie z płyty wiórowo-otworowej.
Akcesoria Complete to: klamka, pochwyt z naparstkiem, próg samoopadający lub podcięcie wentylacyjne – w zależności od rodzaju systemu.

COMPLETE SYSTEM’40

COMPLETE STANDARD'40
COMPLETE WHITE'40

COMPLETE PVC SYSTEM ’40

COMPLETE PVC STANDARD'40
COMPLETE PVC COLOR'40

COMPLETE EASY SYSTEM ’40

COMPLETE EASY STANDARD'40
COMPLETE EASY COLOR'40

COMPLETE SYSTEM’42

COMPLETE STANDARD'42
COMPLETE WHITE'42
COMPLETE COLOR'42

COMPLETE SYSTEM’50

COMPLETE STANDARD'50
COMPLETE WHITE'50
COMPLETE COLOR'50

E-KATALOG COMPLETE:

SKONTAKTUJ SIĘ Z ODPOWIEDNIM HANDLOWCEM:

WOJ. POMORSKIE
REGIONALNY KIEROWNIK SPRZEDAŻY – Zbigniew Człapa

WOJ. KUJAWSKO-POMORSKIE, WARMIŃSKO-MAZURSKIE
REGIONALNY KIEROWNIK SPRZEDAŻY – Jan Jabłoński

WOJ. PODLASKIE 
REGIONALNY KIEROWNIK SPRZEDAŻY – Sławomir Laskowski

WOJ. ZACHODNIOPOMORSKIE, LUBUSKIE, WIELKOPOLSKIE 
REGIONALNY KIEROWNIK SPRZEDAŻY – Michał Operacz 

WOJ. ZACHODNIOPOMORSKIE, LUBUSKIE, WIELKOPOLSKIE 
KIEROWNIK SPRZEDAŻY – SALONY – Łukasz Tokarski

WOJ. ŚLĄSKIE, MAŁOPOLSKIE 
REGIONALNY KIEROWNIK SPRZEDAŻY – Janusz Woch 

WOJ. ŚLĄSKIE, MAŁOPOLSKIE 
KIEROWNIK SPRZEDAŻY – SALONY – Tomasz Moskal

WOJ. MAZOWIECKIE 
REGIONALNY KIEROWNIK SPRZEDAŻY – Przemysław Ziomkowski 

WOJ. ŚWIĘTOKRZYSKIE, PODKARPACKIE, LUBELSKIE 
REGIONALNY KIEROWNIK SPRZEDAŻY – Maciej Rakowsk

WOJ. DOLNOŚLĄSKIE 
REGONALNY KIEROWNIK SPRZEDAŻY – Paweł Wawrzyniak 

WOJ. ŁÓDZKIE, OPOLSKIE 
REGIONALNY KIEROWNIK SPRZEDAŻY – Łukasz Pawełczyk