Montażyści

Sara Z to innowacyjne rozwiązanie o wysokim standardzie. Stworzone dla klientów ceniących wygodę, prostotę i estetykę wnętrza. Powstała z zastosowania najlepszej jakości materiałów, dających poczucie niezawodności i pewności wyboru.

Sara Z daje możliwość zlicowania ościeżnicy opaskowej ze ścianą w niewidoczny dla oka sposób. Niepowtarzalność tego rozwiązania otwiera szeroki wachlarz możliwości zastosowania go przez projektantów wnętrz.

Film montażowy ościeżnicy licującej Sara Z:

Sara Z instrukcja montażu PDF Pobierz

Ościeżnica Sara Complete to proste i minimalistyczne w formie rozwiązanie, które gwarantuje uzyskanie modernistycznego i surowego wnętrza. Ościeżnica jest wykonana z wysokiej jakości aluminium, co w połączeniu ze sztywna konstrukcją, gwarantuje jej trwałość i niezawodność w użytkowaniu.

System ościeżnicy niewidocznej Sara to innowacyjność i świeżość aranżowanej powierzchni, po którą często sięgają projektanci wnętrz. Możliwość pokrycia skrzydła nie tylko farbą, czy tapetą, ale również szkłem sprawia, że wachlarz zastosowań dla tego systemu jest coraz większy. System na pewno spełni oczekiwania zwolenników rozwiązań minimalistycznych wnętrz.

Film montażowy Sara Complete

Aluminiowa anodowana ościeżnica Carla Complete to nowoczesne rozwiązanie dla klientów, którzy od projektowanych wnętrz oczekują nie tylko funkcjonalności, ale również nieograniczonych możliwości aranżacji.

Smukła i stabilna ościeżnica aluminiowa Carla, wykonana jest z dużą precyzją z aluminiowych profili, których powierzchnia pokryta jest anodą i posiada różne wersje wykończenia. Opcjonalnie profile ościeżnicy mogą być lakierowane proszkowo na kolory z palety RAL. Wszystko to sprawia, że ościeżnica ta, idealnie wpasowuje się w charakter wnętrza.

Film montażowy Carla Complete